Naše kompetence

Společnost ZAT poskytuje zákazníkům komplexní a kompletní dodávky produktů a služeb. V případě jasně definovaných potřeb a zadání začínáme realizaci projekční činností. Pokud však zákazník nemá jasně definovaný postup k dosažení cíle, poskytneme mu úvodní studii jeho potřeb a navrhneme řešení v podobě projektu.

Požadovaný hardware vyrábíme na základě odsouhlasené dokumentace. Na vývoji softwaru se podílí tým našich specialistů, vyžadující široké spektrum kompetencí. Kompletní oživení produktů včetně všech požadovaných revizí, dokladů a zkoušek, je samozřejmostí.

Se zákazníkem jsme v kontaktu i po dokončení projektu. Zajistíme mu záruční i dlouholetý pozáruční servis, který garantujeme v rámci řízeného a dlouhého životního cyklu našich produktů. Zákazníkovi dále poskytneme analýzu dat, která získal díky realizaci projektu s naší společností. Na základě analýzy společně spolupracujeme na rozvoji a optimalizaci jeho provozu. Dodané řešení dlouhodobě udržujeme v souladu s rozvojem podnikání zákazníka.

Proces Zakazky

Naše obory

Dodáváme inteligentní systémy řízení pro široké spektrum oborů do celého světa. Zaměřujeme se na obory s vysokými nároky na bezpečnost a spolehlivost a na technologie a služby vyžadující inovativní a individuální řešení.