Výrobní společnosti

Pro výrobní společnosti realizujeme kompletní dodávky řídicích systémů, projektových a chytrých softwarových řešení. Navazujeme na více než 60 letou zkušenost s působením na trhu průmyslové automatizace.

Zaměřujeme se na dodávku služeb, které umožní zákazníkům zvýšit kvalitu a efektivitu jejich produkce. Nabízíme tvorbu a správu dokumentace v databázových nástrojích COMOS a Engineeing Base. Poskytujeme zakázkový vývoj software pro řízení a optimalizaci výrobních procesů. Pokračujeme také v dodávkách tradiční průmyslové automatizace a poskytujeme záruční a pozáruční servis.

Návrh a správa dokumentace

Databázové platformy, které jsou vysoce efektivním nástrojem nejen z pohledu zpracování projektové dokumentace, ale i následné správy a efektivního řízení technologických zařízení, využíváme od roku 2012. Máme zkušenosti s realizací elektro projektů na platformě Engineering Base společnosti Autotec a platformě Comos společnosti Siemens. Platforma umožňuje snadnou orientaci uživatele dokumentace a rychlý pohyb od nejobecnějších úrovní dokumentace (procesních schémat) až po detailní informace o zapojení jednotlivých prvků řídicího systému a algoritmech řízení.

Jednotnost a aktuálnost veškerých souvisejících dokumentů zajišťuje princip 1 tým - 1 databáze - 1 software.

Zat 6

Nabízíme

Vyrobni Podniky

Optimalizace procesu výroby

Chytré plánování výrobního procesu je cestou ke snížení nákladů na energie a potřebnou obsluhu. Optimalizace výrobního procesu vede ke zkrácení doby výroby, efektivnějšímu využití strojů a zařízení, v neposlední řadě umožní rozšířit sortiment produkce. 

Chytré softwarové řešení

Chytré softwarové řešení s úspěchem využijete v mnoha činnostech firmy. Od zavedení pořádku v dokumentaci ( papírové či elektronické ) až po propojení různých systémů řízení skladu, výroby, distribuce a prodeje. Základem těchto řešení jsou kvalitní informace. Jsme schopni získat informace mnoha různými způsoby z podnikových databázových systémů, komunikací s průmyslovými zařízeními až po ruční zadávání údajů obsluhou.
Nabízíme chytré softwarové řešení, které neomezujeme rozsahem dat, počtem uživatelů, počtem licencí. Nabídneme vám optimální variantu řešení od desktopové aplikace, přes webovou a mobilní aplikaci až po cloudové řešení.

Nabízíme

Chcete vědět více? Kontaktujte nás!

Kristýna Seidlová
Kristýna Seidlová

Manažer obchodu
kristyna.seidlova@zat.cz
+420 736 519 243

LinkedIn profil