Studentům Fakulty biomedicínského inženýrství ČVUT v Praze jsme představili přínosy Ozosmartu

Studentům Fakulty biomedicínského inženýrství ČVUT v Praze jsme představili přínosy Ozosmartu

ZAT dlouhodobě podporuje studenty středních a vysokých škol nejenom technického zaměření.

Jako renomovaný výrobce zdravotnických přístrojů jsme v rámci projektu PŘÍKLADY APLIKOVANÝCH BIOMEDICÍNSKÝCH TECHNOLOGIÍ Z ČR představili studentům Fakulty biomedicínského inženýrství ČVUT v Praze přínosy ozonoterapie, přednosti přístroje Ozosmart i kompetence ZAT pro zdravotnictví.

Setkání bylo součástí veřejného cyklu přednášek představitelů výzkumu a vývoje předních českých výrobců a dodavatelů techniky pro medicínu.

Účastníci z řad studentů i pedagogů se také zajímali o přístroj Ozosmart, který pomáhá nejenom pacientům v České republice, ale i na Ukrajině. Tamní zdravotníci jej používají k urychlení léčby ran po amputacích, v rámci neurologie při léčbě vyhřezlých plotének nebo k zvládání zánětlivých infekčních onemocnění, kde selhává antibiotická léčba. Ozosmart je přínosný také k urychlení hojení chronických ran, jako jsou bércové vředy, diabetická noha nebo pooperační stavy.

Akce se zúčastnili děkan FBMI prof. MUDr. Jozef Rosina, Ph.D., MBA, a doc. doc. PhDr. Ing. Jaroslav Průcha, Ph.D. et Ph.D., který celou akci organizoval. Kompetence ZAT představili Ondrej Rinke a Lucie Dorková.