Projektant HW v energetice

Projektant HW v energetice
 • House

  Plzeň/ Příbram

 • Technology

  Technická pozice

 • Experience

  Vhodné pro absolventy

Co tě čeká?

Poznáš radost z realizace malých i velkých projektů. Na vlastní oči uvidíš, jak se podle našich návrhů roztáčejí turbíny a vyrábí se elektřina. Spolu s dalšími kolegy budeš zajišťovat elektrotechnické řešení pro různé provozy elektráren ve více než 55 zemích světa. Na uvedení do provozu se budeš moci podívat i podílet. Nejčastěji cestujeme v tuzemsku a po Evropě, ale můžeš se podívat i do exotičtějších destinací, třeba do Indonésie.

Pracujeme týmově, nejužší realizační týmy zahrnují do deseti kolegů, s nimiž budeš prakticky v dennodenním kontaktu. Společně sdílíme náměty a nápady k řešení různých technických výzev plynoucích z našich projektů a inspirujeme se navzájem. Neděláme sériovou výrobu, takže každý projekt je v něčem specifický, vždy se naučíme něco nového.  Navíc, pokud budeš mít chuť, tak si budeš moci vyzkoušet projektování řídících systémů i pro jiné průmyslové obory než energetiku, občas v rámci firmy sdílíme kapacity a vypomáháme si navzájem.

Koho hledáme k nám do týmu?

Primárně kolegu se znalostí elektro. Pokud jsi absolvent elektroprůmyslovky nebo elektrotechnické fakulty či máš díky praxi zkušenosti a znalosti dle NV 194/2022 Sb. (dříve Vyhlášky 50/1978 Sb.), tak máš dobře nakročeno.

Dále hledáme parťáka do týmu. Kolegu, na kterého se můžeme spolehnout a o koho se budeme moci opřít. Toho, kdo splní, co slíbil. Srdcaře, pro kterého není odvedená práce jen splněný úkol ale i osobní vizitka a vizitka týmu, jehož je součástí.

Našim zaměstnancům důvěřujeme. Pokud se nebojíš převzít odpovědnost za výsledky své práce, rádi Ti dáme možnost dělat věci po svém. K realizaci výsledku mohou vést různé cesty a rádi poznáme tu Tvoji!

Co u nás uplatníš?

 • Bez znalostí a/nebo praxe v oboru elektro se neobejdeš. Projektujeme elektrotechnická zařízení, proto je třeba mít přehled a znát, jak věci v elektřině fungují. Určitě využiješ více než jen znalosti ze středoškolské fyziky 😊.
 • Zkušenosti s nástroji pro projektování a tvorbu výkresů. U nás nejčastěji pracujeme s projekčním nástrojem Engineering Base, ale pokud jsi se s ním ještě nesetkal/a, rádi Tě zaškolíme a ukážeme, jak jej využíváme na našich projektech.
 • Chuť naučit se něco nového a posouvat projekty kupředu. Každý projekt je trochu jiný a nové poznatky a výzvy tak nebude nouze.
 • Cca čtvrtina našich projektů směřuje do zahraničí, takže využiješ také znalosti anglického jazyka, a to nejen pro písemnou komunikaci a čtení manuálů, ale případně i mluvenou formou, pokud budeš například se zákazníkem diskutovat možnosti navrhovaného řešení.
 • Pro občasné služební cesty využiješ řidičský průkaz skupiny B. Může se stát, že pojedeš sám/sama, upřednostníme proto aktivní řidiče.

Na co se můžeš těšit?

 • Pěkné kanceláře v Plzni i Příbrami. Žádný open space.
 • Až se zapracuješ, můžeš občas pracovat z domova.
 • 5 týdnů dovolené. Pokud budeš chtít, můžeš mít až 5 dní volna navíc.
 • Pěkná porce kreditů v benefitním systému Cafeterie.
 • Firemní kantýnu, ve které si vždycky něco vybereš.

Zaujali jsme tě? Pošli nám svůj životopis!

kariera@zat.cz 
Toto je požadovaná položka. Vyplňte ji, prosím.
Toto je požadovaná položka. Vyplňte ji, prosím.
Toto je požadovaná položka. Vyplňte ji, prosím.
Toto je požadovaná položka. Vyplňte ji, prosím.
Toto je požadovaná položka. Vyplňte ji, prosím.